8 Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2020»

8 Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2020»

Звертаємо увагу, що Гала-концерт Світові шедеври open air фестивалю «О-FEST 2020» відбудеться в Міському парку м. Бучі 13 вересня 2020 р. о 19:00

Восьмий Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2020»
«О-Фест» – мистецький осередок, який живе творчістю!

27 червня запрошуємо на VIII Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест».

Локації будуть розташовані в міському парку Бучі. Співорганізатором фестивалю є Київський національний академічний театр оперети. Театр, очолюваний Богданом Струтинським, завжди у центрі актуальних подій українського мистецтва і культури.

Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест», ініційований Київським національним академічним театром оперети у 2013 році. Ідея проведення великомасштабної культурно-мистецької події належить художньому керівнику Київського театру оперети, голові НСТДУ, народному артисту України Богдану Струтинському.

Український глядач має змогу побачити і почути виконавців оперети, опери, мюзиклу наживо!

На сценах виступатимуть провідні солісти театру та молоді артисти, будуть і дебютанти. Свої творчі доробки представлятимуть молодіжні гурти та ансамблі.

В програмі концерту будуть презентовані класичні твори, звучатиме джаз, поп-рок, сучасна електронна музика та багато інших музичних жанрових варіацій. Також на гостей чекають незвичні сценічні формати: пластичний театр, колектив ексцентрики і буффонади, імесивний квест.

Також на локаціях фесту пройдуть авторські майстер-класи, ворк-шопи, презентації, будуть експонуватися сучасні арт-проекти та художні виставки. Відбудуться витончені кулінарні дегустації та дитячі розважальні програми тощо.

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт 8 Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2020». Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві. Квиток онлайн